image
Drobečková navigace

Úvod > Kovovýroba > Závitové tyče

Závitové tyče

závitové tyče

V naší kovovýrobě se už roky zaměřujeme na závitové tyče, a tak jsme získali potřebné know-how, abychom vám dodali prvotřídní produkty na trhu. Vyrábíme trapézové i metrické závitové tyče nejvyšší kvality. Dodáváme je do různých oborů a oblastí, kde jsou používané ke spojování. Naše závitové tyče jsou oblíbené díky své odolnosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Výroba závitových tyčí

Závitové tyče z velké většiny válcujeme nebo tváříme. Je to právě postup výroby, který jim propůjčuje kvalitu, odolnost a pevnost. Válcované a tvářené závity jsou nejen kvalitnější, ale také lépe splňují požadavky na bezpečnost.

Trapézové závitové tyče

Trapézové závitové tyče vyrábíme z oceli a bez povrchových úprav. Vybrat si můžete různé velikosti i délky trapézových závitových tyčí.

Metrické závitové tyče

Závitové tyče s metrickým závitem vyrábíme v různých rozměrech z ocelí jak bez povrchové úpravy, tak i včetně povrchových úprav. Rádi vám vyrobíme metrickou závitovou tyč na míru.

Výhody našich závitů

Hlavní předností našich závitů je pevnost. Protože jde o spojovací materiál, dáváme si pozor na to, aby byly naše závitové tyče bezpečné a spolehlivé. Toho docilujeme jak používanými technologiemi (obrábění, válcování, tváření), tak i kvalitními vstupními materiály. Ten nakupujeme od českých a evropských dodavatelů. Vyberte si z naší nabídky závitovou tyč nebo nás kontaktujte – rádi vám vyrobíme závity podle vašeho přání.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů