image
Drobečková navigace

Úvod > Kovovýroba

Kovovýroba

Rozumíme klasické i specializované kovovýrobě

kovovýroba

Potřebujete spolehlivého partnera pro kovovýrobu? V oboru jsme od roku 1994, máme výrobnu vybavenou skvělými technologiemi, jsme zruční, spolehliví a otevření netradičním projektům. Navíc pro vás rádi zhotovíme produkty i bez projektové dokumentace. Využijte i vy naši kovovýrobu, z níž vycházejí kvalitní a spolehlivé produkty.

Technologie kovovýroby

Naše výrobna je plně vybavena moderními technologiemi. Zvládneme klasické třískové obrábění (řezání, dělení, soustružení, frézování a broušení), stejně tak i válcování, ohýbání za studena i za tepla. Pracujeme na klasických konvenčních i číslicově řízených automatech.

Závity a jiné kovovýrobky

Specializujeme se na válcování závitů a závitové tyče, ale naše portfolio je mnohem bohatší. V naší kovovýrobě vznikají například svorníky, třmeny, nýty, trapézové šrouby, trapézové matice, speciální rouby, svěrky, truhlářská ztužidla, utahováky, stahováky a řada dalších kovovýrobků podle vašich představ. Vyrobíme pro vás produkt i bez výkresu.

Prvotřídní závitové tyče

Závity, které jsou našimi top kovoprodukty, z velké většiny válcujeme nebo tváříme, proto dochází k jejich zpevnění a pěchování, takže jsou mnohem kvalitnější. Válcované a tvářené závity lépe splňují požadavky na bezpečnost.

Proč mít výrobky od nás?

  • Jsme připraveni. Máme materiál v zásobě a všechny potřebné technologie – zvládneme třískové obrábění, válcování i tváření.
  • Pracujeme komplexně. Umíme kombinovat vzájemné výrobní operace.
  • Vyznáváme spolehlivost. Vše, na čem se dohodneme platí – včetně termínů a ceny.
  • Bez řečí se přizpůsobíme. Vždy pro vás hledáme nejlepší možné řešení.
  • Zakládáme si na kvalitě. Proto pracujeme pečlivě a do zásoby nakupujeme materiály od českých nebo evropských dodavatelů s certifikátem 3.1.