image
Drobečková navigace

Úvod > Kovovýroba > Upínací nářadí

Upínací nářadí

upínací nářadí

Vyberte si z naší široké nabídky upínací nářadí, se kterým se vám bude dobře pracovat a na něž se můžete za každých okolností spolehnout. Upínací nářadí z naší produkce vyrábíme na zakázku i sériově a vždy z prvotřídních materiálů. Samozřejmostí jsou osvědčené postupy a moderní technologie, jež jsou zárukou kvality a bezpečnosti.

Typy upínacího nářadí

Máme pro vás celou řadu upínacího nářadí. Vyberte si to své:

  • truhlářské ztužidlo,
  • vřeteno k truhlářskému ponku,
  • ocelový utahovák,
  • ocelový stahovák,
  • svěrky a upínky.

K upínacímu nářadí vám rádi dodáme i různé součástky a díly, jako jsou šrouby, matice, kliky, vruty, přídavné svěrky, držadla a madla.

Výhody našeho upínacího nářadí

Sami každý den bereme do rukou materiály a nástroje, a tak víme, jak je důležitá spolehlivost a bezpečnost nářadí, se kterým pracujete. Proto si dáváme záležet, abychom vyráběli pouze prvotřídní upínací nářadí. Pomáhá nám v tom výběr kvalitního materiálu a také osvědčené postupy montáže a výroby.

Kde slouží upínací nářadí

Upínací nářadí od nás má široké spektrum využití. Pracují s ním tesaři i truhláři, najdete ho v dílnách i v obchodech se spojovacími materiály.

Prohlédněte si naši aktuální nabídku nebo nás kontaktujte – rádi vám zodpovíme všechny vaše otázky k výrobě i materiálu.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů